PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Mysłowice

Jesteś z Mysłowic i jest Ci potrzebny sprawdzony serwis maszyn cnc? Specjaliści z firmy Auster całościowo zajmują się naprawami obrabiarek sterowanych numerycznie. Nasze ponad 20-to letnie doświadczenie zapewnia szybką diagnozę oraz efektywną naprawę różnego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Zadbaj o prawidłową pracę Twojej firmie. Wybierz specjalistów ze Śląska i zdecyduj się na oferowany serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Interesuje Cię diagnostyka, konserwacja, modernizacja, oraz ogólna naprawa maszyn cnc? Wszystko to zapewni Ci firma Auster. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Mysłowice

 

Doskonale wiemy, jak istotna jest systematyczna diagnostyka maszyn cnc. Odpowiednio wcześniej znaleziony błąd, usterka, pozwolą ograniczyć cenę następującej naprawy, jak również skutecznie ją wyeliminować. W naszej firmie posiadamy do dyspozycji profesjonalną stację diagnostyczną, która pozwala nam szybko rozpoznać każdą nieprawidłowość. Dbając o swoje maszyny cnc, te gwarantują wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Dajemy gwarancję profesjonalnego serwisu maszyn cnc. Wszystkie nasze działania zaczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, a to jest gwarantem. Po zakończeniu prac wystawiany jest protokół odbiorczy, który stanowi potwierdzenie wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

Stawiając się na współprace z nami, otrzymujesz bardzo szeroki zakres naprawianych maszyn, od wszelakich producentów obrabiarek cnc a także innych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i wiele innych. Wykorzystując stacje testowe jesteśmy w stanie wykonać szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Powierz swoje maszyny serwisantom z doświadczeniem. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy lekka modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Auster znajdzie najlepsze rozwiązanie i wdroży je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Zajmujemy się naprawami na terenie Śląska, ale jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!