PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Będzin

Jesteś z Będzina i interesuje Cię profesjonalny serwis maszyn cnc? Firma Auster kompleksowo zajmuje się naprawą obrabiarek sterowanych numerycznie. Nasze ponad 20-to letnie doświadczenie zapewnia szybką diagnozę oraz efektywną naprawę różnego rodzaju maszyn i centrów obróbczych. Zadbaj o sprawną pracę Twojej firmie. Zdecyduj się specjalistów ze Śląska i zdecyduj się na nasz profesjonalny serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Chcesz skorzystać z takich usług jak diagnostyka, konserwacja, modernizacja, lub ogólna naprawa maszyn cnc? Wszystko to zagwarantujeCi firma Auster. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Będzin

 

Doskonale wiemy, jak istotna jest systematyczna diagnostyka maszyn cnc. Wcześnie znaleziony błąd, usterka, pozwolą zmniejszyć cenę następującej naprawy, a także dobrze ją wyeliminować. W naszej firmie posiadamy do dyspozycji specjalną stację diagnostyczną, która zapewnia nam szybko wykryć każdą nieprawidłowość. Przez dbanie o wszystkie ze swoich maszyn, te gwarantują wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o odpowiednie funkcjonowanie całej firmy.

Dajemy gwarancję profesjonalnego serwisu maszyn cnc. Wszystkie nasze działania zaczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, co pozwala nam na potwierdzenie skuteczności naszych pracserwisowych. Po zakończeniu prac wystawiany jest protokół odbiorczy, który stanowi potwierdzenie wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

Decydując się na współprace z nami, otrzymujesz bardzo szeroką gamę naprawianych maszyn, od różnych producentów obrabiarek cnc i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i wiele innych. Nasze stacje testowe pozwalają na bardzo szybką diagnozę i wycenę wykrytych problemów.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i oddaj w nasze ręce swoje maszyny. Wiesz co dokładnie dolega Twojej maszynie lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy lekka modernizacja, regeneracja części lub generalny remont. Auster znajdzie najlepsze rozwiązanie i wdroży je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Nasz obszar działania to Śląsk, jednak jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!