PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Wadowice

Jesteś z Wadowic i interesuje Cię sprawdzony serwis maszyn cnc? Specjaliści z firmy Auster całościowo zajmują się naprawą obrabiarek sterowanych numerycznie. Nasze ponad 20-to letnie doświadczenie zapewnia szybką diagnostykę oraz efektywną naprawę praktycznie każdego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Zadbaj o prawidłową pracę Twojej firmie. Zdecyduj się specjalistów ze Śląska i zdecyduj się na oferowany serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – zakres usług

 

Interesuje Cię diagnostyka, konserwacja, modernizacja, oraz ogólna naprawa maszyn cnc? Tego typu usługi znajdziesz w firmie Auster. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Wadowice

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak kluczowa jest rzetelna diagnostyka maszyn cnc. Wcześnie znaleziony błąd, usterka, potrafią zdecydowanie ograniczyć koszty następującej naprawy, a także skutecznie ją wyeliminować. Mamy na wyposażeniu specjalną stację diagnostyczną, która zapewnia nam szybko rozpoznać każdą nieprawidłowość. Dbając o swoje maszyny cnc, te gwarantują wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o odpowiednie funkcjonowanie całej firmy.

Dajemy gwarancję profesjonalnego serwisu maszyn cnc. Każde z naszych działań zaczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, co pozwala nam na potwierdzenie skuteczności naszych pracserwisowych. Po zakończeniu prac wystawiany jest protokół odbiorczy, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas usług.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

Decydując się na współprace z nami, możesz liczyć na bardzo szeroką gamę naprawianych maszyn, od różnych producentów obrabiarek cnc i nie tylko. W naszej ofercie można znaleźć serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne. Nasze stacje testowe gwarantują szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i powierz nam swoje maszyny. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy tylko modernizacja, regeneracja części lub generalny remont. Nasza firma znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twoją firmę na właściwe tory. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Nasz obszar działania to Śląsk, jednak jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!