PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Nowy Targ

Jesteś z Nowego Targu i interesuje Cię sprawdzony serwis maszyn cnc? Firma Auster kompleksowo zajmuje się naprawami obrabiarek cnc. Wyróżnia nas ponad 20-to letnie doświadczenie, a to zapewnia szybką diagnozę oraz efektywną naprawę praktycznie każdego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Nie pozwól Twojej firmie na przestój w procesie produkcyjnym. Wybierz specjalistów ze Śląska i zdecyduj się na oferowany serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – zakres usług

 

Chcesz skorzystać z takich usług jak diagnostyka, konserwacja, modernizacja, lub całościowa naprawa maszyn cnc? Wszystko to zapewni Ci firma Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Nowy Targ

 

Zachęcamy każdego z klientów do systematycznej diagnostyki swoich maszyn cnc. Odpowiednio wcześniej znaleziony błąd, usterka, potrafią zdecydowanie ograniczyć cenę późniejszej naprawy, jak również dobrze ją wyeliminować. W naszej firmie mamy do dyspozycji profesjonalną stację diagnostyczną, która pozwala nam szybko rozpoznać każdą nieprawidłowość. Przez dbanie o wszystkie ze swoich maszyn, te zapewnią wam ciągłość sprawności – jest to kluczowe jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Zapewniamy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Wszystkie nasze działania zaczynamy i kończymy sprawdzeniem geometrii maszyny, co pozwala nam na potwierdzenie skuteczności naszych prac. Zakończenie serwisu to wystawienie protokołu odbiorczego, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

W naszym portfolio znajdziesz bardzo szeroki zakres naprawianych maszyn, od wszelakich producentów obrabiarek cnc a także innych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i wiele innych. Nasze stacje testowe pozwalają na bardzo szybką diagnozę i wycenę wykrytych problemów.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Powierz swoje maszyny serwisantom z doświadczeniem. Wiesz gdzie dokładnie leży problem w Twojej maszynie lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy tylko modernizacja, regeneracja części lub generalny remont. Auster znajdzie najlepsze rozwiązanie i wdroży je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Zajmujemy się naprawami na terenie Śląska, ale jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!