PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Limanowa

Jesteś z Limanowa i jest Ci potrzebny sprawdzony serwis maszyn cnc? Firma Auster kompleksowo zajmuje się naprawą obrabiarek sterowanych numerycznie. Nasze ponad 20-to letnie doświadczenie pozwala na szybką diagnostykę oraz efektywną naprawę różnego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Zadbaj o sprawną pracę Twojej firmie. Postaw na specjalistów ze Śląska i zdecyduj się na nasz profesjonalny serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Potrzebna Ci jest diagnostyka, konserwacja, modernizacja, lub całościowa naprawa maszyn cnc? Takie właśnie usługi znajdziesz w firmie Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Limanowa

 

Zachęcamy każdego z klientów do systematycznej diagnostyki swoich maszyn cnc. Wcześnie wykryty błąd, usterka, pozwolą zmniejszyć cenę późniejszej naprawy, jak również skutecznie ją wyeliminować. W naszej firmie mamy do dyspozycji profesjonalną stację diagnostyczną, dzięki której jesteśmy w stanie szybko rozpoznać wszelkie nieprawidłowości. Dbając o swoje maszyny cnc, te zapewnią wam ciągłość sprawności – jest to kluczowe jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Dajemy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Każde z naszych działań rozpoczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, a to jest gwarantem. Zakończenie serwisu to przekazanie protokołu odbiorczego, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

Decydując się na współprace z nami, otrzymujesz bardzo szeroki zakres naprawianych maszyn, od różnych producentów obrabiarek cnc a także innych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i wiele innych. Wykorzystując stacje testowe jesteśmy w stanie przeprowadzić szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i oddaj w nasze ręce swoje maszyny. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy lekka modernizacja, regeneracja części lub generalny remont. Nasza firma znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twoją firmę na właściwe tory. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Nasz obszar działania to Śląsk, ale jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!