PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Kraków

Jesteś z Krakowa i interesuje Cię fachowy serwis maszyn cnc? Specjaliści z firmy Auster kompleksowo zajmują się naprawami obrabiarek cnc. Wyróżnia nas ponad 20 lat doświadczenia, a to zapewnia szybką diagnozę oraz efektywną naprawę różnego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Nie pozwól Twojej firmie na przestój w procesie produkcyjnym. Zaufaj specjalistom ze Śląska i zdecyduj się na nasz profesjonalny serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Chcesz skorzystać z tego typu usług jak diagnostyka, konserwacja, modernizacja, albo gruntowna naprawa maszyn cnc? Wszystko to zagwarantujeCi firma Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Kraków

 

Doskonale wiemy, jak kluczowa jest rzetelna diagnostyka maszyn cnc. Odpowiednio wcześniej znaleziony błąd, usterka, pozwolą ograniczyć cenę następującej naprawy, a także skutecznie ją wyeliminować. W naszej firmie posiadamy do dyspozycji profesjonalną stację diagnostyczną, dzięki której jesteśmy w stanie szybko rozpoznać wszelkie nieprawidłowości. Przez dbanie o każdą ze swoich maszyn, te zapewnią wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Dajemy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Każde z naszych działań zaczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, a to jest gwarantem. Po zakończeniu naprawy wystawiany jest protokół odbiorczy, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

W naszym portfolio można znaleźć bardzo szeroki zakres naprawianych maszyn, od wszelakich producentów obrabiarek cnc i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne. Nasze stacje testowe pozwalają na bardzo szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i powierz nam swoje maszyny. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy tylko modernizacja, regeneracja części lub generalny remont. Nasza firma znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Nasz obszar działania to Śląsk, ale jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!