PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Rybnik

Jesteś z Rybnika i jest Ci potrzebny profesjonalny serwis maszyn cnc? Firma Auster kompleksowo zajmuje się naprawą obrabiarek cnc. Wyróżnia nas ponad 20-to letnie doświadczenie, a to pozwala na szybką diagnozę oraz efektywną naprawę różnego rodzaju maszyn i centrów obróbczych. Zadbaj o sprawną pracę Twojej firmie. Postaw na specjalistów ze Śląska i zdecyduj się na nasz profesjonalny serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – zakres usług

 

Interesuje Cię diagnostyka, konserwacja, modernizacja, oraz ogólna naprawa maszyn cnc? Takie właśnie usługi odnajdziesz w firmie Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Rybnik

 

Zachęcamy każdego klienta do systematycznej diagnostyki swoich maszyn cnc. Odpowiednio wcześniej wykryty błąd, usterka, potrafią zdecydowanie ograniczyć koszty późniejszej naprawy, jak również skutecznie ją wyeliminować. W naszej firmie posiadamy do dyspozycji profesjonalną stację diagnostyczną, dzięki której jesteśmy w stanie szybko wykryć każdą nieprawidłowość. Dbając o swoje maszyny cnc, te gwarantują wam ciągłość sprawności – jest to kluczowe jeżeli chodzi o odpowiednie funkcjonowanie całej firmy.

Dajemy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Każde z naszych działań rozpoczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, co pozwala nam na potwierdzenie skuteczności naszych pracserwisowych. Po zakończeniu naprawy wystawiany jest protokół odbiorczy, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas usług.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

W naszym portfolio można znaleźć bardzo szeroką gamę naprawianych maszyn, od wszelakich producentów obrabiarek cnc a także innych urządzeń. W naszej ofercie można znaleźć serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne. Dzięki stacjom testowym jesteśmy w stanie wykonać szybką diagnozę i wycenę wykrytych problemów.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i oddaj w nasze ręce swoje maszyny. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy lekka modernizacja, regeneracja części lub generalny remont. Auster znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Zajmujemy się naprawami na terenie Śląska, jednak jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!