PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Racibórz

Jesteś z Raciborza i interesuje Cię sprawdzony serwis maszyn cnc? Firma Auster kompleksowo zajmuje się naprawami obrabiarek sterowanych numerycznie. Cechuje nas ponad 20 lat doświadczenia, a to pozwala na szybką diagnozę oraz efektywną naprawę różnego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Zadbaj o prawidłową pracę Twojej firmie. Zaufaj specjalistom ze Śląska i zdecyduj się na nasz profesjonalny serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Chcesz skorzystać z tego typu usług jak diagnostyka, konserwacja, modernizacja, oraz całościowa naprawa maszyn cnc? Wszystko to zagwarantujeCi firma Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Racibórz

 

Zachęcamy każdego klienta do systematycznej diagnostyki swoich maszyn cnc. Wcześnie znaleziony błąd, usterka, potrafią zdecydowanie zmniejszyć cenę następującej naprawy, a także dobrze ją wyeliminować. W naszej firmie posiadamy do dyspozycji specjalną stację diagnostyczną, która pozwala nam szybko wykryć każdą nieprawidłowość. Dbając o swoje maszyny cnc, te gwarantują wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Zapewniamy gwarancję profesjonalnego serwisu maszyn cnc. Każde z naszych działań zaczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, co pozwala nam na potwierdzenie skuteczności naszych prac. Zakończenie serwisu to wystawienie protokołu odbiorczego, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

W naszym portfolio znajdziesz bardzo szeroki zakres naprawianych maszyn, od wszelakich producentów obrabiarek cnc a także innych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i wiele innych. Wykorzystując stacje testowe jesteśmy w stanie wykonać szybką diagnozę i wycenę wykrytych problemów.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Powierz swoje maszyny serwisantom z doświadczeniem. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy lekka modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Auster znajdzie najlepsze rozwiązanie i wdroży je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Nasz obszar działania to Śląsk, ale jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!