PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Jaworzno

Jesteś z Jaworzna i interesuje Cię świetny serwis maszyn cnc? Firma Auster kompleksowo zajmuje się naprawami obrabiarek cnc. Wyróżnia nas ponad 20-to letnie doświadczenie, a to pozwala na szybką diagnozę oraz efektywną naprawę różnego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Nie pozwól Twojej firmie na przestoje w procesie produkcyjnym. Zaufaj fachowcom ze Śląska i zdecyduj się na oferowany serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Chcesz skorzystać z tego typu usług jak diagnostyka, konserwacja, modernizacja, lub gruntowna naprawa maszyn cnc? Wszystko to zapewni Ci firma Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Jaworzno

 

Doskonale wiemy, jak kluczowa jest systematyczna diagnostyka maszyn cnc. Odpowiednio wcześniej wykryty błąd, usterka, pozwolą zmniejszyć koszty późniejszej naprawy, jak również dobrze ją wyeliminować. Posiadamy na wyposażeniu profesjonalną stację diagnostyczną, która zapewnia nam szybko wykryć wszelkie nieprawidłowości. Przez dbanie o wszystkie ze swoich maszyn, te gwarantują wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Zapewniamy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Każde z naszych działań rozpoczynamy i kończymy sprawdzeniem geometrii maszyny, co pozwala nam na potwierdzenie skuteczności naszych prac. Po zakończeniu naprawy wystawiany jest protokół odbiorczy, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas usług.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

Stawiając się na współprace z nami, otrzymujesz bardzo szeroką gamę naprawianych maszyn, od różnych producentów obrabiarek cnc i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i wiele innych. Nasze stacje testowe gwarantują szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Powierz swoje maszyny serwisantom z doświadczeniem. Wiesz co dokładnie dolega Twojej maszynie lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy tylko modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Nasza firma znajdzie najlepsze rozwiązanie i wdroży je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Nasz obszar działania to Śląsk, jednak jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!