PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Tarnowskie Góry

Jesteś z Tarnowskich Gór i interesuje Cię sprawdzony serwis maszyn cnc? Firma Auster kompleksowo zajmuje się naprawą obrabiarek cnc. Wyróżnia nas ponad 20-to letnie doświadczenie, a to pozwala na szybką diagnostykę oraz skuteczną naprawę różnego rodzaju maszyn i centrów obróbczych. Nie pozwól Twojej firmie na przestój w procesie produkcyjnym. Zaufaj specjalistom ze Śląska i zdecyduj się na nasz profesjonalny serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Chcesz skorzystać z tego typu usług jak diagnostyka, konserwacja, modernizacja, lub gruntowna naprawa maszyn cnc? Tego typu usługi odnajdziesz w firmie Auster. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Tarnowskie Góry

 

Doskonale wiemy, jak bardzo ważna jest rzetelna diagnostyka maszyn cnc. Wcześnie znaleziony błąd, usterka, potrafią zdecydowanie zmniejszyć cenę późniejszej naprawy, a także dobrze ją wyeliminować. W naszej firmie posiadamy do dyspozycji specjalną stację diagnostyczną, dzięki której jesteśmy w stanie szybko rozpoznać wszelkie nieprawidłowości. Dbając o swoje maszyny cnc, te zapewnią wam ciągłość sprawności – jest to kluczowe jeżeli chodzi o odpowiednie funkcjonowanie całej firmy.

Zapewniamy gwarancję profesjonalnego serwisu maszyn cnc. Wszystkie nasze działania zaczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, a to jest gwarantem. Zakończenie działań to przekazanie protokołu odbiorczego, który stanowi potwierdzenie wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

W naszym portfolio można znaleźć bardzo szeroką gamę naprawianych maszyn, od różnych producentów obrabiarek cnc i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne. Wykorzystując stacje testowe jesteśmy w stanie wykonać szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i oddaj w nasze ręce swoje maszyny. Wiesz gdzie dokładnie leży problem w Twojej maszynie lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy lekka modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Auster znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Zajmujemy się naprawami na terenie Śląska, ale jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!