PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Bielsko-Biała

Jesteś z Bielska-Białej i jest Ci potrzebny profesjonalny serwis maszyn cnc? Firma Auster kompleksowo zajmuje się naprawą obrabiarek cnc. Nasze ponad 20-to letnie doświadczenie pozwala na szybką diagnozę oraz efektywną naprawę różnego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Nie pozwól Twojej firmie na przestój w procesie produkcyjnym. Zaufaj fachowcom ze Śląska i zdecyduj się na oferowany serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Potrzebna Ci jest diagnostyka, konserwacja, modernizacja, oraz całościowa naprawa maszyn cnc? Takie właśnie usługi odnajdziesz w firmie Auster. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Bielsko-Biała

 

Zachęcamy każdego z klientów do systematycznej diagnostyki swoich maszyn cnc. Wcześnie wykryty błąd, usterka, potrafią zdecydowanie ograniczyć cenę następującej naprawy, a także dobrze ją wyeliminować. Mamy na wyposażeniu profesjonalną stację diagnostyczną, która pozwala nam szybko wykryć każdą nieprawidłowość. Przez dbanie o wszystkie ze swoich maszyn, te gwarantują wam ciągłość sprawności – jest to kluczowe jeżeli chodzi o odpowiednie funkcjonowanie całej firmy.

Dajemy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Każde z naszych działań rozpoczynamy i kończymy sprawdzeniem geometrii maszyny, a to jest gwarantem. Zakończenie działań to przekazanie protokołu odbiorczego, który stanowi potwierdzenie wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

W naszym portfolio można znaleźć bardzo szeroki zakres naprawianych maszyn, od wszelakich producentów obrabiarek cnc i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i wiele innych. Wykorzystując stacje testowe jesteśmy w stanie wykonać szybką diagnozę i wycenę wykrytych problemów.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Powierz swoje urządzenia serwisantom z doświadczeniem. Wiesz gdzie dokładnie leży problem w Twojej maszynie lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy lekka modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Nasza firma znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twoją firmę na właściwe tory. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Zajmujemy się naprawami na terenie Śląska, ale jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!