PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Miechów

Jesteś z Miechowa i interesuje Cię fachowy serwis maszyn cnc? Firma Auster kompleksowo zajmuje się naprawą obrabiarek sterowanych numerycznie. Cechuje nas ponad 20-to letnie doświadczenie, a to zapewnia szybką diagnostykę oraz skuteczną naprawę różnego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Nie pozwól Twojej firmie na przestój w procesie produkcyjnym. Zdecyduj się specjalistów ze Śląska i zdecyduj się na nasz profesjonalny serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Interesuje Cię diagnostyka, konserwacja, modernizacja, lub ogólna naprawa maszyn cnc? Takie właśnie usługi znajdziesz w firmie Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Miechów

 

Zachęcamy każdego z klientów do systematycznej diagnostyki swoich maszyn cnc. Wcześnie znaleziony błąd, usterka, potrafią zdecydowanie ograniczyć cenę następującej naprawy, jak również dobrze ją wyeliminować. W naszej firmie mamy do dyspozycji specjalną stację diagnostyczną, dzięki której jesteśmy w stanie szybko wykryć wszelkie nieprawidłowości. Przez dbanie o każdą ze swoich maszyn, te zapewnią wam ciągłość sprawności – jest to kluczowe jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Zapewniamy gwarancję profesjonalnego serwisu maszyn cnc. Każde z naszych działań rozpoczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, co pozwala nam na potwierdzenie skuteczności naszych pracserwisowych. Po zakończeniu naprawy wystawiany jest protokół odbiorczy, który stanowi potwierdzenie wykonywanych przez nas usług.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

W naszym portfolio można znaleźć bardzo szeroki zakres naprawianych maszyn, od wszelakich producentów obrabiarek cnc i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i wiele innych. Wykorzystując stacje testowe jesteśmy w stanie wykonać szybką diagnozę i wycenę wykrytych problemów.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i powierz nam swoje maszyny. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy tylko modernizacja, regeneracja części lub generalny remont. Auster znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twoją firmę na właściwe tory. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Zajmujemy się naprawami na terenie Śląska, jednak jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!