PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Olkusz

Jesteś z Olkusza i interesuje Cię fachowy serwis maszyn cnc? Specjaliści z firmy Auster całościowo zajmują się naprawą obrabiarek sterowanych numerycznie. Wyróżnia nas ponad 20 lat doświadczenia, a to pozwala na szybką diagnostykę oraz skuteczną naprawę praktycznie każdego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Zadbaj o prawidłową pracę Twojej firmie. Wybierz specjalistów ze Śląska i zdecyduj się na oferowany serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Chcesz skorzystać z tego typu usług jak diagnostyka, konserwacja, modernizacja, lub całościowa naprawa maszyn cnc? Takie właśnie usługi znajdziesz w firmie Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Olkusz

 

Zachęcamy każdego klienta do systematycznej diagnostyki swoich maszyn cnc. Wcześnie wykryty błąd, usterka, pozwolą ograniczyć cenę następującej naprawy, jak również dobrze ją wyeliminować. W naszej firmie posiadamy do dyspozycji profesjonalną stację diagnostyczną, dzięki której jesteśmy w stanie szybko rozpoznać każdą nieprawidłowość. Dbając o swoje maszyny cnc, te gwarantują wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Dajemy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Wszystkie nasze działania rozpoczynamy i kończymy sprawdzeniem geometrii maszyny, a to jest gwarantem. Zakończenie prac to przekazanie protokołu odbiorczego, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

Decydując się na współprace z nami, możesz liczyć na bardzo szeroką gamę naprawianych maszyn, od różnych producentów obrabiarek cnc i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i wiele innych. Wykorzystując stacje testowe jesteśmy w stanie przeprowadzić szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Powierz swoje urządzenia serwisantom z doświadczeniem. Wiesz co dokładnie dolega Twojej maszynie lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy lekka modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Auster znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Nasz obszar działania to Śląsk, jednak jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!