PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Piekary Śląskie

Jesteś z Piekar Śląskich i interesuje Cię profesjonalny serwis maszyn cnc? Firma Auster kompleksowo zajmuje się naprawą obrabiarek cnc. Cechuje nas ponad 20 lat doświadczenia, a to pozwala na szybką diagnozę oraz skuteczną naprawę różnego rodzaju maszyn i centrów obróbczych. Zadbaj o sprawną pracę Twojej firmie. Wybierz specjalistów ze Śląska i zdecyduj się na oferowany serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Interesuje Cię diagnostyka, konserwacja, modernizacja, lub ogólna naprawa maszyn cnc? Wszystko to zagwarantujeCi firma Auster. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Piekary Śląskie

 

Doskonale wiemy, jak bardzo ważna jest systematyczna diagnostyka maszyn cnc. Wcześnie wykryty błąd, usterka, pozwolą zmniejszyć koszty późniejszej naprawy, jak również skutecznie ją wyeliminować. W naszej firmie mamy do dyspozycji profesjonalną stację diagnostyczną, która zapewnia nam szybko wykryć każdą nieprawidłowość. Dbając o swoje maszyny cnc, te zapewnią wam ciągłość sprawności – jest to kluczowe jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Zapewniamy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Wszystkie nasze działania rozpoczynamy i kończymy sprawdzeniem geometrii maszyny, co pozwala nam na potwierdzenie skuteczności naszych pracserwisowych. Zakończenie prac to wystawienie protokołu odbiorczego, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas usług.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

Decydując się na współprace z nami, otrzymujesz bardzo szeroką gamę naprawianych maszyn, od różnych producentów obrabiarek cnc a także innych urządzeń. W naszej ofercie można znaleźć serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i wiele innych. Nasze stacje testowe pozwalają na bardzo szybką diagnozę i wycenę wykrytych problemów.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Powierz swoje maszyny serwisantom z doświadczeniem. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy tylko modernizacja, regeneracja części lub generalny remont. Nasza firma znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Zajmujemy się naprawami na terenie Śląska, jednak jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!