PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Myślenice

Jesteś z Myślenic i jest Ci potrzebny świetny serwis maszyn cnc? Specjaliści z firmy Auster kompleksowo zajmują się naprawami obrabiarek cnc. Nasze ponad 20-to letnie doświadczenie pozwala na szybką diagnozę oraz skuteczną naprawę praktycznie każdego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Nie pozwól Twojej firmie na przestój w procesie produkcyjnym. Wybierz specjalistów ze Śląska i zdecyduj się na oferowany serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – zakres usług

 

Potrzebna Ci jest diagnostyka, konserwacja, modernizacja, lub całościowa naprawa maszyn cnc? Takie właśnie usługi znajdziesz w firmie Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Myślenice

 

Zachęcamy każdego z klientów do systematycznej diagnostyki swoich maszyn cnc. Wcześnie wykryty błąd, usterka, potrafią zdecydowanie ograniczyć koszty późniejszej naprawy, a także dobrze ją wyeliminować. W naszej firmie mamy do dyspozycji specjalną stację diagnostyczną, dzięki której jesteśmy w stanie szybko wykryć wszelkie nieprawidłowości. Przez dbanie o wszystkie ze swoich maszyn, te zapewnią wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o odpowiednie funkcjonowanie całej firmy.

Zapewniamy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Wszystkie nasze działania rozpoczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, a to jest gwarantem. Po zakończeniu prac wystawiany jest protokół odbiorczy, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

Stawiając się na współprace z nami, możesz liczyć na bardzo szeroką gamę naprawianych maszyn, od wszelakich producentów obrabiarek cnc a także innych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i wiele innych. Wykorzystując stacje testowe jesteśmy w stanie wykonać szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Powierz swoje maszyny serwisantom z doświadczeniem. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy lekka modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Nasza firma znajdzie najlepsze rozwiązanie i wdroży je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twoją firmę na właściwe tory. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Nasz obszar działania to Śląsk, jednak jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń