PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Jastrzębie Zdrój

Jesteś z Jastrzębia-Zdroju i interesuje Cię sprawdzony serwis maszyn cnc? Firma Auster kompleksowo zajmuje się naprawą obrabiarek cnc. Nasze ponad 20-to letnie doświadczenie pozwala na szybką diagnozę oraz efektywną naprawę praktycznie każdego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Zadbaj o prawidłową pracę Twojej firmie. Zaufaj fachowcom ze Śląska i zdecyduj się na nasz profesjonalny serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Chcesz skorzystać z takich usług jak diagnostyka, konserwacja, modernizacja, albo gruntowna naprawa maszyn cnc? Wszystko to zapewni Ci firma Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Jastrzębie Zdrój

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest systematyczna diagnostyka maszyn cnc. Wcześnie wykryty błąd, usterka, potrafią zdecydowanie ograniczyć cenę późniejszej naprawy, jak również skutecznie ją wyeliminować. W naszej firmie mamy do dyspozycji profesjonalną stację diagnostyczną, która zapewnia nam szybko rozpoznać wszelkie nieprawidłowości. Dbając o swoje maszyny cnc, te zapewnią wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o odpowiednie funkcjonowanie całej firmy.

Dajemy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Wszystkie nasze działania zaczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, co pozwala nam na potwierdzenie skuteczności naszych pracserwisowych. Po zakończeniu naprawy wystawiany jest protokół odbiorczy, który stanowi potwierdzenie wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

Decydując się na współprace z nami, możesz liczyć na bardzo szeroki zakres naprawianych maszyn, od wszelakich producentów obrabiarek cnc a także innych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne. Dzięki stacjom testowym jesteśmy w stanie wykonać szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Powierz swoje maszyny serwisantom z doświadczeniem. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy tylko modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Auster znajdzie najlepsze rozwiązanie i wdroży je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Zajmujemy się naprawami na terenie Śląska, jednak jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!