PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Siemianowice Śląskie

Jesteś z Siemianowic Śląskich i interesuje Cię profesjonalny serwis maszyn cnc? Specjaliści z firmy Auster kompleksowo zajmują się naprawami obrabiarek cnc. Nasze ponad 20-to letnie doświadczenie pozwala na szybką diagnostykę oraz skuteczną naprawę praktycznie każdego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Nie pozwól Twojej firmie na przestój w procesie produkcyjnym. Zdecyduj się specjalistów ze Śląska i zdecyduj się na nasz profesjonalny serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Interesuje Cię diagnostyka, konserwacja, modernizacja, lub całościowa naprawa maszyn cnc? Wszystko to zagwarantujeCi firma Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Siemianowice Śląskie

 

Zachęcamy każdego klienta do systematycznej diagnostyki swoich maszyn cnc. Odpowiednio wcześniej wykryty błąd, usterka, pozwolą zmniejszyć cenę następującej naprawy, jak również skutecznie ją wyeliminować. W naszej firmie mamy do dyspozycji specjalną stację diagnostyczną, która pozwala nam szybko wykryć każdą nieprawidłowość. Dbając o swoje maszyny cnc, te gwarantują wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o odpowiednie funkcjonowanie całej firmy.

Dajemy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Każde z naszych działań rozpoczynamy i kończymy sprawdzeniem geometrii maszyny, a to jest gwarantem. Zakończenie działań to wystawienie protokołu odbiorczego, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

W naszym portfolio znajdziesz bardzo szeroką gamę naprawianych maszyn, od różnych producentów obrabiarek cnc i nie tylko. W naszej ofercie można znaleźć serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne. Wykorzystując stacje testowe jesteśmy w stanie przeprowadzić szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i powierz nam swoje maszyny. Wiesz gdzie dokładnie leży problem w Twojej maszynie lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy tylko modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Nasza firma znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Zajmujemy się naprawami na terenie Śląska, jednak jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!