PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Dąbrowa Tarnowska

Jesteś z Dąbrowy Tarnowskiej i interesuje Cię fachowy serwis maszyn cnc? Specjaliści z firmy Auster kompleksowo zajmują się naprawami obrabiarek cnc. Wyróżnia nas ponad 20 lat doświadczenia, a to zapewnia szybką diagnostykę oraz efektywną naprawę praktycznie każdego rodzaju maszyn i centrów obróbczych. Nie pozwól Twojej firmie na przestój w procesie produkcyjnym. Zdecyduj się specjalistów ze Śląska i zdecyduj się na nasz profesjonalny serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Chcesz skorzystać z takich usług jak diagnostyka, konserwacja, modernizacja, lub całościowa naprawa maszyn cnc? Takie właśnie usługi odnajdziesz w firmie Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Dąbrowa Tarnowska

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest systematyczna diagnostyka maszyn cnc. Wcześnie znaleziony błąd, usterka, pozwolą ograniczyć cenę późniejszej naprawy, jak również dobrze ją wyeliminować. W naszej firmie mamy do dyspozycji specjalną stację diagnostyczną, dzięki której jesteśmy w stanie szybko rozpoznać każdą nieprawidłowość. Przez dbanie o każdą ze swoich maszyn, te zapewnią wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Dajemy gwarancję profesjonalnego serwisu maszyn cnc. Każde z naszych działań rozpoczynamy i kończymy sprawdzeniem geometrii maszyny, co pozwala nam na potwierdzenie dobrze wykonanych naszych prac. Po zakończeniu naprawy wystawiany jest protokół odbiorczy, który stanowi potwierdzenie wykonywanych przez nas usług.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

Decydując się na współprace z nami, możesz liczyć na bardzo szeroki zakres naprawianych maszyn, od wszelakich producentów obrabiarek cnc a także innych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i wiele innych. Nasze stacje testowe gwarantują szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i powierz nam swoje maszyny. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy tylko modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Nasza firma znajdzie najlepsze rozwiązanie i wdroży je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twoją firmę na właściwe tory. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Zajmujemy się naprawami na terenie Śląska, jednak jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!