PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Częstochowa

Jesteś z Częstochowy i jest Ci potrzebny sprawdzony serwis maszyn cnc? Firma Auster kompleksowo zajmuje się naprawą obrabiarek sterowanych numerycznie. Wyróżnia nas ponad 20 lat doświadczenia, a to pozwala na szybką diagnozę oraz efektywną naprawę praktycznie każdego rodzaju maszyn i centrów obróbczych. Zadbaj o sprawną pracę Twojej firmie. Zaufaj fachowcom ze Śląska i zdecyduj się na oferowany serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – zakres usług

 

Chcesz skorzystać z tego typu usług jak diagnostyka, konserwacja, modernizacja, albo całościowa naprawa maszyn cnc? Tego typu usługi odnajdziesz w firmie Auster. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Częstochowa

 

Zachęcamy każdego z klientów do systematycznej diagnostyki swoich maszyn cnc. Odpowiednio wcześniej wykryty błąd, usterka, potrafią zdecydowanie ograniczyć cenę następującej naprawy, a także skutecznie ją wyeliminować. W naszej firmie mamy do dyspozycji specjalną stację diagnostyczną, która pozwala nam szybko rozpoznać każdą nieprawidłowość. Dbając o swoje maszyny cnc, te zapewnią wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Dajemy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Wszystkie nasze działania rozpoczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, co pozwala nam na potwierdzenie dobrze wykonanych naszych prac. Zakończenie prac to wystawienie protokołu odbiorczego, który stanowi potwierdzenie wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

W naszym portfolio można znaleźć bardzo szeroką gamę naprawianych maszyn, od różnych producentów obrabiarek cnc i nie tylko. W naszej ofercie można znaleźć serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne. Nasze stacje testowe pozwalają na bardzo szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Powierz swoje urządzenia serwisantom z doświadczeniem. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy tylko modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Auster znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Zajmujemy się naprawami na terenie Śląska, ale jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!