PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Żory

Jesteś z Żor i interesuje Cię profesjonalny serwis maszyn cnc? Specjaliści z firmy Auster całościowo zajmują się naprawą obrabiarek sterowanych numerycznie. Nasze ponad 20-to letnie doświadczenie pozwala na szybką diagnostykę oraz efektywną naprawę różnego rodzaju maszyn i centrów obróbczych. Nie pozwól Twojej firmie na przestój w procesie produkcyjnym. Zaufaj fachowcom ze Śląska i zdecyduj się na oferowany serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Interesuje Cię diagnostyka, konserwacja, modernizacja, albo gruntowna naprawa maszyn cnc? Wszystko to zagwarantujeCi firma Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Żory

 

Zachęcamy każdego z klientów do systematycznej diagnostyki swoich maszyn cnc. Odpowiednio wcześniej wykryty błąd, usterka, pozwolą zmniejszyć cenę późniejszej naprawy, a także skutecznie ją wyeliminować. Mamy na wyposażeniu specjalną stację diagnostyczną, dzięki której jesteśmy w stanie szybko wykryć wszelkie nieprawidłowości. Dbając o swoje maszyny cnc, te zapewnią wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Zapewniamy gwarancję profesjonalnego serwisu maszyn cnc. Wszystkie nasze działania rozpoczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, co pozwala nam na potwierdzenie dobrze wykonanych naszych prac. Po zakończeniu prac wystawiany jest protokół odbiorczy, który stanowi potwierdzenie wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

Decydując się na współprace z nami, możesz liczyć na bardzo szeroką gamę naprawianych maszyn, od wszelakich producentów obrabiarek cnc a także innych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne. Nasze stacje testowe pozwalają na bardzo szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Powierz swoje maszyny serwisantom z doświadczeniem. Wiesz co dokładnie dolega Twojej maszynie lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy tylko modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Nasza firma znajdzie najlepsze rozwiązanie i wdroży je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Nasz obszar działania to Śląsk, jednak jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!