PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Tychy

Jesteś z Tychów i interesuje Cię profesjonalny serwis maszyn cnc? Firma Auster kompleksowo zajmuje się naprawą obrabiarek cnc. Cechuje nas ponad 20-to letnie doświadczenie, a to pozwala na szybką diagnostykę oraz skuteczną naprawę różnego rodzaju maszyn i centrów obróbczych. Nie pozwól Twojej firmie na przestoje w procesie produkcyjnym. Zaufaj specjalistom ze Śląska i zdecyduj się na oferowany serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Interesuje Cię diagnostyka, konserwacja, modernizacja, lub ogólna naprawa maszyn cnc? Wszystko to zapewni Ci firma Auster. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Tychy

 

Doskonale wiemy, jak istotna jest rzetelna diagnostyka maszyn cnc. Wcześnie wykryty błąd, usterka, potrafią zdecydowanie ograniczyć koszty późniejszej naprawy, jak również skutecznie ją wyeliminować. W naszej firmie mamy do dyspozycji profesjonalną stację diagnostyczną, dzięki której jesteśmy w stanie szybko wykryć wszelkie nieprawidłowości. Dbając o swoje maszyny cnc, te zapewnią wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Dajemy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Każde z naszych działań zaczynamy i kończymy sprawdzeniem geometrii maszyny, a to jest gwarantem. Po zakończeniu prac wystawiany jest protokół odbiorczy, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas usług.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

W naszym portfolio można znaleźć bardzo szeroki zakres naprawianych maszyn, od różnych producentów obrabiarek cnc i nie tylko. W naszej ofercie można znaleźć serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne. Nasze stacje testowe pozwalają na bardzo szybką diagnozę i wycenę wykrytych problemów.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i powierz nam swoje maszyny. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy lekka modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Auster znajdzie najlepsze rozwiązanie i wdroży je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twoją firmę na właściwe tory. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Zajmujemy się naprawami na terenie Śląska, jednak jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!