PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Świętochłowice

Jesteś z Świętochłowic i jest Ci potrzebny sprawdzony serwis maszyn cnc? Specjaliści z firmy Auster całościowo zajmują się naprawą obrabiarek cnc. Cechuje nas ponad 20 lat doświadczenia, a to zapewnia szybką diagnostykę oraz skuteczną naprawę praktycznie każdego rodzaju maszyn i centrów obróbczych. Zadbaj o sprawną pracę Twojej firmie. Postaw na specjalistów ze Śląska i zdecyduj się na nasz profesjonalny serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – zakres usług

 

Chcesz skorzystać z takich usług jak diagnostyka, konserwacja, modernizacja, albo ogólna naprawa maszyn cnc? Wszystko to zagwarantujeCi firma Auster. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Świętochłowice

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważna jest rzetelna diagnostyka maszyn cnc. Wcześnie znaleziony błąd, usterka, pozwolą zmniejszyć cenę następującej naprawy, jak również skutecznie ją wyeliminować. W naszej firmie posiadamy do dyspozycji specjalną stację diagnostyczną, dzięki której jesteśmy w stanie szybko wykryć każdą nieprawidłowość. Przez dbanie o każdą ze swoich maszyn, te zapewnią wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Zapewniamy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Wszystkie nasze działania rozpoczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, a to jest gwarantem. Po zakończeniu prac wystawiany jest protokół odbiorczy, który stanowi potwierdzenie wykonywanych przez nas usług.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

Stawiając się na współprace z nami, otrzymujesz bardzo szeroką gamę naprawianych maszyn, od różnych producentów obrabiarek cnc i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i wiele innych. Nasze stacje testowe pozwalają na bardzo szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i oddaj w nasze ręce swoje maszyny. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy tylko modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Auster znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Nasz obszar działania to Śląsk, ale jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń