PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Bochnia

Jesteś z Bochni i jest Ci potrzebny profesjonalny serwis maszyn cnc? Specjaliści z firmy Auster kompleksowo zajmują się naprawami obrabiarek cnc. Wyróżnia nas ponad 20-to letnie doświadczenie, a to zapewnia szybką diagnozę oraz skuteczną naprawę praktycznie każdego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Nie pozwól Twojej firmie na przestoje w procesie produkcyjnym. Zaufaj specjalistom ze Śląska i zdecyduj się na nasz profesjonalny serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – nasze usługi

 

Potrzebna Ci jest diagnostyka, konserwacja, modernizacja, oraz ogólna naprawa maszyn cnc? Tego typu usługi znajdziesz w firmie Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Bochnia

 

Doskonale wiemy, jak istotna jest systematyczna diagnostyka maszyn cnc. Wcześnie znaleziony błąd, usterka, pozwolą ograniczyć koszty następującej naprawy, a także dobrze ją wyeliminować. Mamy na wyposażeniu specjalną stację diagnostyczną, dzięki której jesteśmy w stanie szybko rozpoznać każdą nieprawidłowość. Dbając o swoje maszyny cnc, te gwarantują wam ciągłość sprawności – jest to kluczowe jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Zapewniamy gwarancję profesjonalnego serwisu maszyn cnc. Każde z naszych działań zaczynamy i kończymy sprawdzeniem geometrii maszyny, a to jest gwarantem. Zakończenie działań to wystawienie protokołu odbiorczego, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas usług.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

W naszym portfolio można znaleźć bardzo szeroką gamę naprawianych maszyn, od różnych producentów obrabiarek cnc a także innych urządzeń. W naszej ofercie można znaleźć serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne. Dzięki stacjom testowym jesteśmy w stanie przeprowadzić szybką diagnozę i wycenę wykrytego problemu.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i powierz nam swoje maszyny. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy tylko modernizacja, regeneracja części lub generalny remont. Auster znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Nasz obszar działania to Śląsk, ale jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń