PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Bytom

Jesteś z Bytomia i interesuje Cię świetny serwis maszyn cnc? Specjaliści z firmy Auster kompleksowo zajmują się naprawą obrabiarek sterowanych numerycznie. Nasze ponad 20-to letnie doświadczenie pozwala na szybką diagnostykę oraz efektywną naprawę różnego rodzaju maszyn i centrów obróbczych. Zadbaj o sprawną pracę Twojej firmie. Zaufaj specjalistom ze Śląska i zdecyduj się na nasz profesjonalny serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – zakres usług

 

Chcesz skorzystać z takich usług jak diagnostyka, konserwacja, modernizacja, oraz całościowa naprawa maszyn cnc? Tego typu usługi znajdziesz w firmie Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Bytom

 

Doskonale wiemy, jak istotna jest systematyczna diagnostyka maszyn cnc. Wcześnie znaleziony błąd, usterka, potrafią zdecydowanie ograniczyć cenę następującej naprawy, jak również skutecznie ją wyeliminować. W naszej firmie posiadamy do dyspozycji profesjonalną stację diagnostyczną, która zapewnia nam szybko rozpoznać wszelkie nieprawidłowości. Dbając o swoje maszyny cnc, te gwarantują wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie całej firmy.

Zapewniamy gwarancję profesjonalnego serwisu maszyn cnc. Wszystkie nasze działania rozpoczynamy i kończymy pomiarami geometrii maszyny, co pozwala nam na potwierdzenie dobrze wykonanych naszych prac. Po zakończeniu prac wystawiany jest protokół odbiorczy, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas usług.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

W naszym portfolio można znaleźć bardzo szeroki zakres naprawianych maszyn, od różnych producentów obrabiarek cnc i nie tylko. W naszej ofercie można znaleźć serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne. Nasze stacje testowe gwarantują szybką diagnozę i wycenę wykrytych problemów.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i oddaj w nasze ręce swoje maszyny. Wiesz gdzie dokładnie leży problem w Twojej maszynie lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy lekka modernizacja, regeneracja części lub generalny remont. Auster znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twojej firmie pełną sprawność. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Zajmujemy się naprawami na terenie Śląska, ale jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!