PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

SERWIS MASZYN CNC Sosnowiec

Jesteś z Sosnowca i jest Ci potrzebny świetny serwis maszyn cnc? Specjaliści z firmy Auster całościowo zajmują się naprawą obrabiarek cnc. Wyróżnia nas ponad 20-to letnie doświadczenie, a to pozwala na szybką diagnostykę oraz skuteczną naprawę praktycznie każdego rodzaju maszyn oraz centrów obróbczych. Nie pozwól Twojej firmie na przestoje w procesie produkcyjnym. Zdecyduj się specjalistów ze Śląska i zdecyduj się na oferowany serwis maszyn!
Zaufaj nam!

SERWISOWANIE MASZYN CNC

naprawy cnc
serwis cnc

Serwis maszyn cnc – zakres usług

 

Interesuje Cię diagnostyka, konserwacja, modernizacja, albo gruntowna naprawa maszyn cnc? Tego typu usługi odnajdziesz w firmie Auster. Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

  • naprawa układów napędowych – Kollmorgen, Vickers, Simodrive, FANUC, HASS,
  • naprawa sterowania,
  • naprawa silników,
  • regeneracja silników,
  • regeneracja śrub kulowych,
  • regeneracja wrzecion,
  • serwis wrzecion,
  • naprawa głowic narzędziowych SAUTER, DUPLOMATIC,
  • naprawa stacji hydraulicznych.
cnc serwis
naprawy maszyn cnc

Diagnostyka maszyn Sosnowiec

 

Zachęcamy każdego z klientów do systematycznej diagnostyki swoich maszyn cnc. Wcześnie wykryty błąd, usterka, potrafią zdecydowanie ograniczyć koszty następującej naprawy, a także skutecznie ją wyeliminować. Mamy na wyposażeniu profesjonalną stację diagnostyczną, dzięki której jesteśmy w stanie szybko rozpoznać każdą nieprawidłowość. Dbając o swoje maszyny cnc, te zapewnią wam ciągłość sprawności, a to nie raz jest niezbędne jeżeli chodzi o odpowiednie funkcjonowanie całej firmy.

Zapewniamy gwarancję rzetelnego serwisu maszyn cnc. Każde z naszych działań zaczynamy i kończymy sprawdzeniem geometrii maszyny, a to jest gwarantem. Zakończenie serwisu to przekazanie protokołu odbiorczego, który jest potwierdzeniem wykonywanych przez nas prac.

GWARANCJA

Gwarantujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji

transport

 Zapewniamy odbiór i bezpieczny transport Twoich maszyn.

PROFESJONALIZM

Wysoka skuteczność napraw, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Jakie maszyny naprawiamy?

W naszym portfolio można znaleźć bardzo szeroką gamę naprawianych maszyn, od różnych producentów obrabiarek cnc i nie tylko. W naszej ofercie można znaleźć serwis maszyn cnc takich marek jak: Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i wiele innych. Nasze stacje testowe gwarantują szybką diagnozę i wycenę wykrytych problemów.

Naprawiamy:

FREZARKI

TOKARKI

PRASY

OBRABIARKI NUMERYCZNE

LASERY

serwis maszyny cnc

Auster – wybierz sprawdzony serwis!

Powierz swoje urządzenia serwisantom z doświadczeniem. Może już dokładnie wiesz co należy zmienić lub potrzebujesz diagnozy, czy wystarczy lekka modernizacja, regeneracja części lub większy remont. Nasza firma znajdzie najlepsze rozwiązanie i zastosuje je szybko i efektywnie, tak by przywrócić Twoją firmę na właściwe tory. Nie działaj na własną rękę – zaufaj ekspertom! Zajmujemy się naprawami na terenie Śląska, jednak jesteśmy w stanie wykonać naprawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

Masz do nas pytania, interesuje Cię współpraca długofalowa lub masz problem z maszyną CNC, który trzeba jak najszybciej rozwiązać?
Zapraszamy do kontaktu!